Rok 2020 - Venujte 2% z daní na údržbu dráhy pre RC autá

 Aj vďaka vašej finančnej podpore, sa nám v roku 2012 podarilo v Nitre získať priestor na budovanie asfaltovej dráhy pre rádiom ovládané modely áut. Od leta roku 2013 je dráha v prevádzke a je prístupná verejnosti. V rokoch 2013 - 2019 sa na našej dráhe konalo niekoľko pretekov, ktoré boli súčasťou seriálu "Slovenský pohár".
Prosím podporte našu aktivitu a pomôžte s dobudovaním a prevádzkou areálu pre modelárov z Nitry 
a celého Slovenska.

Klubu modelárov môžete venovať 2% z vašich daní.

Ako presne darovať 2% nájdete tu.

Editovatelné, predvyplnené tlačivá na stiahnutie : vyhlásenie, potvrdenie.

 

   
   

        

Ako poukázať 2% (zdroj)

Pracovali ste ako dobrovoľník?

Ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník v roku 2019, máte možnosť venovať 3% z dane - požiadajte organizáciu, pre ktorú ste pracovali ako dobrovoľník o potvrdenie tejto práce.

Dôležité termíny:

  • do 31. marca 2020 - Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania
  • do 30. apríla 2020 - Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Popis krokov pre venovanie 2% z dane

Zamestnanci:

  1. Z uvedených odkazov si uložte a vytlačte potrebné tlačivá. (vyhlásenie a potvrdenie)
  2. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  3. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  4. Najneskôr do 30. apríla 2020 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.
  5. Pre zistenie informácií o vášom DÚ možete použiť nasledovné odkazy. Zistenie DÚkontakty na DÚ

Peniaze budú použité pre činnosť klubu, najmä na dobudovanie a údržbu dráhy, usporiadavanie a materiálne zabezpečenie pretekov rádiom ovládaných modelov áut, podporu nových členov a prezentačné aktivity. 

V prípade akýchkolvek otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ďakujeme

 

©2020 RC Team Nitra. All Rights Reserved.

Search

Free Joomla! templates by Engine Templates